T-TOMI Látkové TETRA bílé 10 ks

Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 599 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Počet kusů
bavlněné
Barva
bílé

• , zakoupeno v Babylife.cz

• Hodně sají, používám jako klasické plenky s nepromokavýma kalhotkama.

• super kvalita
    • výborná savost
    • drží tvar

Nejlepší pleny na trhu. Po vyprání drží tvar, v sušičce se nezkroutí a nezmenší na polovinu:-) - jsou super - vhodné pro plenky na pusinu i pro látkování. Mám několikero značek plen, ale tyhle jsem musela přiobjednat, protože jsou opravdu nejlepší - a měla jsem jich pro látkování málo - ostatní značky propadly

• , zakoupeno v Babylife.cz

• pevné, moc příjemné na dotek. Na tak kvalitní plenu jsem v obchodě nenarazila.

Počet kusů
10 ks
Druh
látkové
Materiál
bavlněné
Barva
bílé

Plenky jsou nepostradatelným doplňkem v každé výbavě budoucích maminek. Látkové pleny T-tomi prospívají správnému vývoji kyčlí a jejich pořízením přispíváte k ochraně životního prostředí. Jedná se o klasické pleny, které využijete nejen při přebalování, ale také při podkládání miminka a krmení. Bavlněné látkové pleny poskytnou miminku dostatečný komfort. Bavlna je velmi pevná a nelze jí upřít ani velmi dobrou savost. Rozměry látkových plen T-tomi jsou 80 × 80 cm. Uvnitř balení se nachází 10 kusů. Zásadní přednosti látkových plen T-tomi Dětské látkové pleny T-tomi neškodí životnímu prostředí Kompatibilní se všemi typy Bavlněné látkové pleny zvládne použít každá maminka Rozměry látkových plen T-tomi odpovídají 80 × 80 cm V balení naleznete 10 kusů Jejich barva je bílá

• , zakoupeno v Babylife.cz

• Hodně sají, používám jako klasické plenky s nepromokavýma kalhotkama.

• super kvalita
    • výborná savost
    • drží tvar

• , zakoupeno v Babylife.cz

Trochu trcely nite, nejsem si jista jestli pleny dlouho vydrzi pri pravidelnem pouzivani.