Libštát bavlněné 70 x 70 potisk méďa modrý 1 ks

• velmi pěkné obrázky
    • obrázky a barvy vydrží i vyvařování

oproti jiným plenkám opravu velice kvalitní

• , zakoupeno v Eko Brouček

Pěkný motiv, po vyprání se tak nějak "srazí" a vypadá jako harmonika, ale vyžehlení to opět spraví. Já jsem spokojená, snad dlouho vydrží a neudělají se hned dírky (jako se mi stalo u jiných plenek).

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

Plenky jsou velmi kvalitní.

Počet kusů
Materiál
bavlněné
Barva
modré

LIBŠTÁT Bavlněná plena 70 x 70 cm Méďa modrý I přes vysokou nabídku jednorázových dětských plenek jsou u nás, ale i ve světě bavlněné plenky stále oblíbené. Dle průzkumu ve vyspělých zemích se rodiny vracejí z různých důvodů k textilním plenkám. Koneckonců bavlněné plenky by měly být základem kojenecké výbavičky. Výroba dětských plen a osušek v LTZ se vyznačuje kvalitou zpracování a dlouhou životností, díky použití výrobních technologií ke zpevnění krajů tkaniny. Plenky jsou ze 100% bavlny, samozřejmostí jsou dva kvalitně zpevněné kraje. Po vyprání neztrácejí tvar a při správné údržbě zůstávají stále sněhobílé. Potisk na plenkách v podobě berušek je výrazný, v jasných barvách. Miminko má nárok na veselé obrázky, které ho navíc zabaví.

• velmi kvalitní
    • velmi pěkné obrázky
    • obrázky a barvy vydrží i vyvařování

oproti jiným plenkám opravu velice kvalitní

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

Plenky jsou velmi kvalitní.