Dollano Baby CZ Jednorázové Krteček Premium L 56 ks

Druh
jednorázové

Jsem s plenkami velmi spokojena a všem vřele doporučuji

• , zakoupeno v 4kids.cz

• plenka má vzadu nařasení, díky kterému hezky drží u zádíček a nehrozí nehoda jako u jiných plenek
    • vysoká savost
    • pěkný design s Krtečkem
  • , zakoupeno v Botybefado.cz

• Plenky se vyrábí v Číně. A to by ani nevadilo. Malý je pročůral.

Počet kusů
56 ks
Hmotnost dítěte
9 - 14 kg
Druh
jednorázové

DOLLANO BABY premium L 9-14 kg 56 ks

Jednorázové plenky Dollano Baby - extra savé PREMIUM.

Balení obsahuje 56ks plenek.

Unisex - vhodné jak pro holčičku tak i chlapečka.

Plenky můžete používat jak přes den tak i v noci, jsou spolehlivé.

Pružné boky zajistí pohodlí děťátka při lození či otáčení.

Zapínání plenek je na funkční suché zipy.

Super absorpční, elastické manžety, boční ochrana proti úniku.

Plenka je lehká, prodyšný a hlavně příjemná na omak - nedráždí jemnou pokožku děťatka.

Savost až 700ml.

Suroviny použité při výrobě plen jsou ohleduplné k životnímu prostředí, jsou bez latexu a chloru.

Všechny použité materiály jsou testované a zdravotně nezávadné a neobsahují žádný parfém.

Foto obalu plenek se může lišit - dle dodávky výrobcem.

2zákazníci nedoporučují produkt

Jsem s plenkami velmi spokojena a všem vřele doporučuji

• vysoká savost
    • pěkný design s Krtečkem
  • , zakoupeno v Botybefado.cz

• Plenky se vyrábí v Číně. A to by ani nevadilo. Malý je pročůral.
  • , zakoupeno v www.plenyzababku.cz

• Plenky nevydrží. Malej je stále v mokrém
  • , zakoupeno v Xplace.cz

Pro mě zatím nejlepší plínky , které jsme zkusily . Navíc krteček :) Opravdu mile překvapily. Hezky sedí, nikde nic netlačí , pohodlné oblékání, nikde nic neproteče , jsou lehké a věřím ,že pro syna příjemné . Už jsem doporučila dále.

• Plenky odzkoušené, sedí krásně, pěkně sají, takže spokojenost. Doporučuji.
    • Nic.

Dostal jsem vzorky od obchodu Xplace.cz a seděli nám, teď objednávám pravidelně.

• -tvar,vzhled,materiál
    • -savost
    • -zapínání

Vynikající plena za vynikající cenu

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Mají dobrou absorbční vlastnost.
    • Pokud jsou v akci, tak je to skvělá cena za dobrý výrobek.
  • , zakoupeno v Dadaplenky.cz

• absorbuji moc.Dite je v suchu.

doporucuji.Jsou na stejne urovni jako preedo

• Vcelku dobré. Meli jsme na noc a neprocurany.
    • Lepší značení lepitek

V porovnání s plenkami Basic, nebo z kauflandu tyhle určitě lepší.