Bobánek Vkládací plena novorozenecká fleece

Vkládací plenka novorozenecká fleece Bambusovo uhlíková fleece vkládací plena pro novorozence je vyrobena z vysoce savého mikrovlákna s příměsí bambusovo - uhlíkového vlákna...
Garantovaný nákup z Nejbaby

Skladem • Více variant69 Kč96 % • 57 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 591 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč98 % • 88 381 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč402 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 694 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč465 neověřených recenzíDalší informace

Počet kusů
1 ks
Materiál
polyesterové

• , zakoupeno v NašeMimčo.cz

Skvěle pasuje do novorozeneckých svrchních kalhotek od stejné značky. Tmavá barva je výhodnější, materiál pěkně schne. Můžu doporučit.

• příjemný materiál
    • tmavá barva je vhodnější pro případné znečištění
    • příznivá cena
    • velikostně odpovídá novorozeneckým svrchním kalhotkám
  • , zakoupeno v Alza.cz

Perfektní vkládačky, které nám sedí i do jiných značek. Velmi rychle schnou a ta barva je k nezaplacení :) Používáme je i vždy po jedné navrch na klasické čtvercové pleny. Přeci jen mnohem lépe odvádějí vlhkost. Koupili jsme na zkoušku a dokoupíme další. Bobánek známe, takže jsme to zkusili a za nás super poměr cena kvalita.

Počet kusů
1 ks
Materiál
polyesterové

Vkládací plenka novorozenecká fleece

Bambusovo uhlíková fleece vkládací plena pro novorozence je vyrobena z vysoce savého mikrovlákna s příměsí bambusovo - uhlíkového vlákna. Je antibakteriální a velmi příjemná k dětské pokožce. Složena ze 4 vrstev, vysoce savá.

Rozměr: 12 x 30 cm

Složení: 100% polyester

Údržba:

Nedoporučujeme praní v ekologických pracích prostředcích, ani v prostředcích, které obsahují větší množství mýdla. Díky nim se AIO pleny a fleecové vkládací pleny mohou naimpregnovat a nebudou sát tekutinu (tento jev je však vratný, stačí plenky vyprat v jiném pracím prostředku a opět začnou sát).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v NašeMimčo.cz

• příjemný materiál
    • tmavá barva je vhodnější pro případné znečištění
    • příznivá cena
    • velikostně odpovídá novorozeneckým svrchním kalhotkám
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Výrobek moc nakonec nepoužíván

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Krásně saje
    • Hezky pasuje do novorozeneckých plen, ale dá se použít i do jednovelikostních
    • Miminko nemá pocit vlhka jako u bambusových vkladaček
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Hebká a po vyprání téměř suchá

Příjemný materiál

• , zakoupeno v Plenky Bobánek

• Velmi příjemný a savý materiál
  • , zakoupeno v Plenky Bobánek

• Do svrchních kalhotek se musí dat dvoje, aby neprotekly, po vyprani stále jsou cítit moci, když se vloží dvoje už miminku nebál Everestu body, protože má velký zadeček. Z mě zkušenosti je nejlepší používat klasické svrchní kalhotky a do nich vkládat čtvercové pleny, co se používaly dříve plus separační plenu bobanek. Plenky AIO jsem vyzkoušela a nejsem spokojena. Z pleny mi vždy vytekla moč a jsou moc velké, takže zase se řeší problém s velikosti body. Nejlepší je opravdu svrchní kalhotky+čtvercová plenka+separační plenka.

Plenky Bobánek (prodejce)

Dobrý den, to nás mrzí, že jste s vkládacími plenkami nespokojená. Jediný problém se kterým jsme se v souvislosti s fleecovými vkládacími plenami setkali byl nevhodný prací prostředek, který plenky impregnoval a pleny potom nesály jak měly a moč po nich bohužel stékala. Bohužel se to děje poměrně často, dělají to hlavně ekologické prací prostředky, prací prostředky s obsahem mýdla a některé prací gely.

• Materiál
    • Pohodlnost
    • Krásný vzor
    • Velikost

Plenky "Bobánek" jsem poprvé viděla na veletrhu v Brně.
    Byl mi velice sympatický přístup majitelů. Do plenky jsem se zamilovala hned co jsem ji pevně držela v ruce.
    Miminko v ní má zadeček jako v bavlnce.
    Cenová dostupnost je další z mnoha výhod těchto plenek.
    Opravdu mohu jen doporučit!