Bella Happy New Born 78 ks

Hmotnost dítěte
2 - 5 kg

• , zakoupeno v Alza.cz

• plní funkci

Oproti třeba harmonii od Pempers, přijdou, že jsou míň prodyšné, ale taky cena je příznivější, jinak za nás bez problémů.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Používali jsme je od narození našeho broučka a to i na noc. Za nás naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v MALL.CZ

dřív jsme kupovali pampersky, teď jsme zkusili tyhle levnější a naprostá spokojenost

Počet kusů
78 ks
Hmotnost dítěte
2 - 5 kg

Savé jádro plenek pro nejmladší je pokryto měkkou textilií se strukturou mikropórů – Premium Dry, která díky své konstrukci zajišťuje, že plenka pohlcuje nejen moč, ale také řídkou stoličku. Řídká stolička, typická pro nejmladší děti, může kvůli lehce kyselému Ph podráždit pokožku, proto je nesmírně důležité ji co nejrychleji izolovat od zadečku dítěte.

Plenka má v přední části speciální výstřih na pahýlek pupeční šňůry, který umožňuje přístup vzduchu a tím urychluje hojení a minimalizuje riziko podráždění tohoto citlivého místa.

Superměkká vnější vrstva plenky – Extra Soft Cover – zajišťuje pocit pohodlí a jemnosti. Pokud nemáte jistotu, zda již nastal čas plenku vyměnit, je výhodou indikátor vlhkosti, který při vyčerpání kapacity plenky mění barvu.

Abychom zajistili pokožce dítěte přístup čerstvého vzduchu, použili jsme u všech našich plenek technologii Air Flow, která minimalizuje riziko podráždění a vzniku opruzenin.

• , zakoupeno v Alza.cz

• plní funkci

• Dobře drží
    • určitě koupím znovu
    • i tak je třeba plýnku v místě pupíku ohnout

• bez zápachu
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• vše v pohodě - dobře drží, žádné opruzeniny
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Čekáme 5.dítě a u všech předchozích dětí jsme měli výbornou zkušenost s těmito plenkami. Hlavně ze začátku, kdy je v plenkách výřez pro pupík.