Anavy Čtvercová plena 70x70 cm Korál

Úžasně nadýchané 100% bavlněné plenky s krásným potiskem. Jsou ušité z jemného mušelínu, který po vyprání získá jedinečnou strukturu. Pro jak velké dítě? Čtvercové plenky...
137 Kč
Doprava 69 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Plenečky

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu69 Kč393 neověřených recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Úžasně nadýchané 100% bavlněné plenky s krásným potiskem. Jsou ušité z jemného mušelínu, který po vyprání získá jedinečnou strukturu. Pro jak velké dítě? Čtvercové plenky...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Úžasně nadýchané 100% bavlněné plenky s krásným potiskem. Jsou ušité z jemného mušelínu, který po vyprání získá jedinečnou strukturu.

Pro jak velké dítě?

Čtvercové plenky využijete od narození až dlouho poté, co už bude děťátko bez plen. Rozměr této mušelínové pleny je 70x70 cm.

Jak používat? narovno vložené do našich svrchních kalhotek, jako výbavičku potřebujete cca 24 kusů čtvercových plen, 3 kusy svchních kalhotek a doporučujeme ještě 8 kusů krátkých bambusových vkládacích plen pro zvýšení savosti. na novorozenecký sklad či jiné sklady - počty stejné, jako výše + snappi sponka pod hlavičku miminka, jako lehká přikrývka atd. - pokud neplánujete čtvercové pleny používat k přebalování, postačí vám cca 10-15 kusů.

Svrchní kalhotky se čtvercovou plenkou a bambusovou vkládací plenou.

Plenky dosáhnou optimální savosti po několika vypráních. Materiál po vyprání získá jedinečnou "krepovou" strukturu. Díky této změně struktury se může výrobek po vyprání jevit menší než jsou udávané rozměry.Při použití pracích prostředků na bílé prádlo, které obsahují bělící činidla na bázi kyslíku, může potisk po čase blednout. Toto blednutí potisku není důvodem k reklamaci.

Materiál 100 % bavlna

Certifikováno pro děti do 3 let. Vyrobeno ručně v ČR.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.